Pusia ma wirtualnych opiekunów!

Wirtualni Opiekunowie: Urszula
Karolina i Piotrek

Dziękujemy ❤️

Pusia

Pusia znalazła się u nas za sprawą szczęśliwego splotu okoliczności. Agata pojechała do zaprzyjaźnionej lecznicy z jednym z naszych kotów. W poczekalni spotkała panią, która znalazła w swojej okolicy poturbowaną kotkę. Ktoś ją kopnął albo czymś ciężkim uderzył. Pusia miała przemieszczoną szczękę i była przeraźliwie wychudzona. Prawdopodobnie od dawna nie mogła jeść.

Okazało się, że kotka prawdopodobnie trafi do schroniska, bo jest wolnożyjąca, a pani nie może zapewnić jej opieki. Na to Agata nie mogła pozwolić. Kot w takim stanie nie miałby tam żadnych szans. I tak do kociarni wróciła tego dnia z jeszcze jednym transporterem.

Pusia spędziła sporo czasu w lecznicy w Gdyni. Najpierw musiała się trochę wzmocnić, potem miała zabieg drutowania szczęki, a potem dochodziła do siebie. Dziś ma się dużo lepiej, ale mamy świadomość, że ciężko będzie znaleźć jej dom. To starsza, schorowana kotka i pewnie zostanie u nas na zawsze. Wirtualna adopcja pomoże nam pokryć koszty jej pobytu w domu tymczasowym.

Chcesz zostać wirtualnym opiekunem Pusi? Napisz: kotyspodbloky@gmail.com

Potrzebny opiekun wirtualny!

Adoptuj wirtualnie
14 listopada 2020