Szarusia ma wirtualnego opiekuna!

Wirtualna Opiekunka: Natalia

Dziękujemy ❤️

Szarusia

Szarusia została znaleziona pod jedną z gdańskich restauracji KFC. Trafiła do nas z ostrą infekcją górnych dróg oddechowych. Udało się ją wyleczyć i po kuracji w kociarnianym szpitaliku zamieszkała w pokoju adopcyjnym.

Mieliśmy nadzieję, że to tylko przystanek na drodze do domu stałego. Niestety, chociaż jej pobyt w kociarni trwał i trwał, Szarusia pozostawała dzikuską. Nie dość, że nie lubiła ludzi, to też niespecjalnie odpowiadało jej towarzystwo innych kotów. Spędzała więc całe dnie na kocich półeczkach pod sufitem albo na najwyższym poziomie najwyższego drapaka. Trzeba było jej tam stawiać miskę, a podawanie jakichkolwiek leków było wyzwaniem.

Od niedawna Szarusia mieszka w jednym z naszych domów tymczasowych. Ma swój bezpieczny kenel i robi spore postępy w relacjach na linii kot-człowiek. Kotów nadal niezbyt akceptuje, ale bardzo cieszy nas zmiana nastawienia do opiekuna.

Mamy nadzieję, że z czasem Szarusia oswoi się na tyle, że będzie mogła szukać domu stałego. Na razie potrzebujemy wsparcia w jej utrzymaniu w domu tymczasowym. Adoptuj tę sympatyczną dziewczynę wirtualnie!

Potrzebny opiekun wirtualny!

Adoptuj wirtualnie
10 lipca 2022