Pomagaj

Fundacja Koty Spod Bloku istnieje i działa dzięki wsparciu sympatyków i przyjaciół, obserwujących profile w mediach społecznościowych, rodziców adopcyjnych naszych byłych podopiecznych.

Chcesz dołączyć do tego grona i też nas wspierać? Możesz!

Przekaż nam 1,5% podatku

Wpłać datek na konto fundacji: 33 1140 2004 0000 3302 8081 9278 – czynsz, karma, żwirek, leczenie, szczepienia, wyposażenie kociarni, nieplanowane interwencje to gigantyczne koszty.

Wspieraj nasze zbiórki – zajrzyj na nasz profil na Pomagam.pl, wybierz zbiórkę i dorzuć parę złotych.

Rób zakupy przez FaniMani.pl – zainstaluj wtyczkę do przeglądarki albo apkę na telefon i rób zakupy w swoich ulubionych sklepach. Większość z nich bierze udział w programie FaniMani.pl i przekazuje procent od Twoich zakupów wybranej przez Ciebie organizacji. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Sprawdź, jak dołączyć do programu.

Zasponsoruj kotom karmę i żwirek – kup i podrzuć do kociarni albo zamów online na nasz adres: Koty Spod Bloku Kociarnia, (zapytaj nas o dokładny adres). Nasze koty karmimy wysokomięsnymi karmami w puszkach, np. Smilla, Macs, Feringa, Dolina Noteci, Gussto, Animonda Carny. Do kuwet sypiemy im ekologiczny żwirek Cat’s Best.

Adoptuj kotawypełnij ankietę adopcyjną. Zadzwonimy do Ciebie, dopytamy o szczegóły, zaprosimy na zapoznanie z wybranym kotem i umówimy się na wizytę przedadopcyjną.

Adoptuj kota wirtualnie – jeżeli nie możesz adoptować, wybierz kota, który czeka na wirtualną adopcję. Ustaw comiesięczny stały przelew na jego utrzymanie w KSB. Jaka to powinna być kwota? Dowolna – 20, 50, 70, 100 zł albo więcej. Decyzja należy do Ciebie. W zamian my co miesiąc będziemy Ci dawać znać, co słychać u Twojego wirtualnego podopiecznego. I wyślemy zdjęcia. 🙂

Zostań domem tymczasowym – Ty dajesz miejsce w domu i ręce do głaskania, my załatwiamy karmę, żwirek, weterynarza i ogłoszenia adopcyjne, dopóki kot nie znajdzie stałego domu. Chcesz spróbować? Napisz: kotyspodbloku@gmail.com

Zostań wolontariuszem/wolontariuszką – potrzebujemy dyspozycyjnych osób z samochodem, chętnych do głaskania i zabaw z kotami, do pomocy w ogarnianiu codziennego kociego bałaganu, itp. Chętny? Chętna? Napisz: kotyspodbloku@gmail.com

Przekazuj fanty na bazarkek na Facebooku – przyjmujemy rękodzieło, „kocie” gadżety, biżuterię, książki. Możesz je podrzucić do kociarni (Zapytaj nas o dokładny adres). Pieniądze z licytacji wszystkich fantów na bazarku zasilają nasze konto.

7 września 2020

Szukamy domu!