Wspieraj nas

Koty Spod Bloku mogą istnieć i działać, tylko jeśli mają wsparcie. Wsparcie sympatyków, przyjaciół, obserwujących profile w mediach społecznościowych, rodziców adopcyjnych naszych byłych podopiecznych i tak dalej.

Chcesz dołączyć do tego grona i też nas wspierać? Możesz!

Wpłać datek na nasze konto: 33 1140 2004 0000 3302 8081 9278 – czynsz, karma, żwirek, leczenie, szczepienia, wyposażenie kociarni, nieplanowane interwencje to gigantyczne koszty. Możesz pomagać nam je ponosić. Liczy się każda złotówka.

Rób zakupy w Zooplus.pl – kliknij ten link, przejdź na stronę sklepu, zrób zamówienie dla swoich zwierzaków, a my dostaniemy procent od wartości Twojego zamówienia.

Przekazuj nam 1% podatku – wydaje Ci się, że to mała, nic nie znacząca kwota? Dla nas liczy się każda złotówka. W zeznaniu podatkowym wpisz KRS: 0000491968 i koniecznie podaj cel szczegółowy: KOTY GDAŃSK.

Adoptuj kotawypełnij ankietę adopcyjną. Zadzwonimy do Ciebie, dopytamy o szczegóły, zaprosimy na zapoznanie z wybranym kotem i umówimy się na wizytę przedadopcyjną.

Adoptuj kota wirtualnie– jeżeli nie możesz adoptować, wybierz kota, który czeka na wirtualną adopcję. Ustaw comiesięczny stały przelew na jego utrzymanie w KSB. Jaka to powinna być kwota? Dowolna – 20, 50, 70, 100 zł albo więcej. Decyzja należy do Ciebie. W zamian my co miesiąc będziemy Ci dawać znać, co słychać u Twojego wirtualnego podopiecznego. I wyślemy zdjęcia. 🙂

Zostań domem tymczasowym – Ty dajesz miejsce w domu i ręce do głaskania, my załatwiamy karmę, żwirek, weterynarza i ogłoszenia adopcyjne, dopóki kot nie znajdzie stałego domu. Chcesz spróbować? Napisz: kotyspodbloku@gmail.com

Zostań wolontariuszem/wolontariuszką – potrzebujemy dyspozycyjnych osób z samochodem, chętnych do głaskania i zabaw z kotami, do pomocy w ogarnianiu codziennego kociego bałaganu, itp. Chętny? Chętna? Napisz: kotyspodbloku@gmail.com

Wystawiaj fanty na bazarku facebookowym – sprzedawaj i pomagaj nam uzbierać na comiesięczne wydatki.

Zasponsoruj obiad kotom – kup karmę i podrzuć do kociarni.7 września 2020

Szukamy domu!