Wspieraj nas z FaniMani.pl

Znasz FaniMani.pl? To taka magiczna, bezkosztowa opcja finansowego wspierania organizacji takich, jak nasza przy okazji zakupów. Zakupy przez FaniMani.pl nie kosztują Cię ani grosza więcej, niż wydajesz na to, co i tak planujesz kupić online. A procent od Twoich zakupów, mniejszy lub większy, w zależności od sklepu, trafia na nasze konto. Jak to działa?

Jeśli robisz zakupy na smartfonie

Instalujesz bezpłatną aplikację FaniMani.pl. W aplikacji w swoim profilu zaznaczasz, że chcesz wspierać Gdańską Fundację Pomocy Zwierzętom Koty Spod Bloku. Potem wchodzisz w zakładkę Sklepy i szukasz logo sklepu, w którym chcesz zrobić zakupy. Na 99 procent będzie na liście. Zdziwisz się, jak wiele znanych, dużych marek współpracuje z FaniMani.pl. Allegro, Booking.com, Tchibo, Eobuwie, Hebe, Lidl, Decathlon, Reserved, Empik, OleOle … można długo wymieniać. Jeśli nie chce Ci się szukać na liście, wpisujesz nazwę sklepu w wyszukiwarkę u góry ekranu.

Kiedy już znajdziesz swój sklep, klikasz jego logo, przechodzisz na stronę sklepu i robisz zakupy. I już! Procent od Twojego zakupu do nas trafi. Ważne, żeby za każdym razem przejść na stronę sklepu przez aplikację FaniMani.pl. Bez tego to nie zadziała.

Jeśli robisz zakupy na komputerze

Wchodzisz na nasz profil w FaniMani.pl i klikasz czerwony przycisk Zainstaluj rozszerzenie, żeby dodać do swojej przeglądarki rozszerzenie Przypominajka. Bez obaw! To bezpieczny dodatek, nie spowolni ani nie zakłóci pracy komputera.

Za każdym razem, kiedy wejdziesz na stronę sklepu współpracującego z FaniMani.pl, zobaczysz okienko Przypominajki. Aktywuj w nim darowiznę, czyli daj znać sklepowi, że procent od Twoich zakupów ma trafiać na nasze konto. Nie musisz nic wpisywać. Zrobisz to jednym prostym przyciskiem.

To co, widzimy się w FaniMani.pl?

27 listopada 2022