Zostań kocim Mikołajem – masz czas do 30.11!

Kto za dzieciaka pisał listy do Mikołaja, ten wie, jak to jest. Nadzieja i czekanie w napięciu, czy pod choinką pojawią się wymarzone prezenty. A potem giga-radość, gdy się pojawiały! Nasze koty też napisały listy. Ich Mikołajem możesz być Ty.

Wpadnij do kociej kawiarni Kotka Cafe w Gdańsku na ul. Polanki 124D. Kawiarnia już piąty raz organizuje Kocie Mikołajki i kilka naszych kotów zostawiło tam swoje listy. Z czerwonego worka wylosuj list i dowiedz się, czego potrzebuje jego autor albo autorka. Na liście będą pewnie puszki, saszetki, zabawki, może jakieś suplementy…

Kup wszystko albo część wymarzonych prezentów, spakuj, opisz imieniem kota i przynieś albo nadaj kurierem na adres kawiarni: Polanki 124d, 80-308 Gdańsk.

Jeśli nie możesz osobiście wylosować listu, napisz maila na biuro@kotkacafe.pl – ekipa Kotki wylosuje list i wyśle Ci jego zdjęcie.

Na wybór listu masz czas do 30 listopada włącznie. Na dostarczenie paczki do kawiarni – do 5 grudnia. W Mikołajki, 6 grudnia, koty dostaną swoje prezenty.

Nieoficjalnie wiemy, że kilka listów naszych podopiecznych jeszcze czeka na wylosowanie. Może to właśnie Ty spełnisz ich marzenia?

28 listopada 2022